Azimut Yachts

Being Italian

35 METRI
35 METRI No Half Measures

Azimut Grande 35 Metri, Grande Koleksiyonundaki amiral gemisi, Azimut Yachts’ın da en büyük teknesi olacak. İki tane plaj alanı (bir tanesi kıç tarafında, biri ön güvertede), garaj alanı ile bir jet ski veya bir bot saklayabilirsiniz. Daha tenha bir güneşlenme alanı sağlamak için üçüncü bir güverte ekleme olanağı ve piyasadaki en geniş terasın bulunduğu master kabin. Tasarım karbon fiber üst yapı ile inşa edilmiştir, aynı zamanda gürültü ve titreşim muhafaza özelliklerine sahiptir. Şık iç mekanları, AD Collector tarafından dünyanın en iyi 100 tasarımcı listesinde yer alan ünlü tasarımcı Achille Salvagni tarafından tasarlanmıştır.

İncele
Grande 120 SL
Grande 120 SL A Unique Style, With More Than 7000 HP

36 metreden biraz daha büyük olan gövdesi ile, Azimut Benetti Group'un mega yatlar iş merkezinin en özel ve önemli bir parçası. Buna ek olarak, Stefano Righini Design'ın dış cephesiyle İtalyan tasarımının parlayan bir örneğidir ve Roma merkezli Carlo Galeazzi'nin ürettiği iç mekan tasarımları. 120SL, hiçbir köşeyi kesmeden konfor ve performans kombinasyonunu amaçlayan iddialı bir teknedir.

İncele
Grande 30 METRI
Grande 30 METRI Unmistakably Azimut

Azimut, 30 metre üzeri yatlardan oluşan Grande serisine daha küçük bir modeli, 28,62 metrelik 95 RPH’yi de ekledi. Semi-custom özelliğiyle sahibine daha büyük yatlardaki konforu yaşatacak.

İncele
27 METRI
27 METRI An All New 27 Metre Megayacht is Born

Azimut'un Grande serisine yeni eklenen 27 metrelik bu megayatın detaylarını ve teknik özelliklerini görmek için tıklayınız.

İncele
Azımut 80
Azımut 80 The Science of Luxury

Azimut 80, denizi seyretmenin keyfini artıran, ışığın su yüzeyinden yansımasını sağlayan ve içeriye sızdıran büyük yan pencerelere sahiptir.

İncele
Azımut 72
Azımut 72 Italian Beauty, Carbon Soul

Azimut 72, Azimut'tan beklediğiniz her özelliği sunar. İtalyan yapımı bu mükemmel taşıt, sizi yalnızca güzel hatları ile değil aynı zamanda üstün konfor için karbon lifi kullanımına yönelen yenilik ile de cezbediyor.

İncele
Azımut 66
Azımut 66 Most Technologically Advanced Yacht

Azimut 66, mükemmellik için çıtayı bir sonraki seviyeye çıkıyor ve kategorisinde yeni bir ikon haline geliyor.

İncele
Azımut 60
Azımut 60 Beautiful, Powerful, Dynamic

İdeal boyut. Son derece dingin ve huzurlu bir yat deneyimi için harika deniz manzarası ve normalde daha yüksek kategorilerde sunulan ferah alan.

İncele
Azımut 55
Azımut 55 Italian is a way of life

Yeni Azimut 55 hakkında detaylar çok yakında

İncele
Azımut 50
Azımut 50 Reinventing the Luxury Yacht

Emsalleri arasında en geniş güverte köprüsü alanına sahip bir taşıt olarak öne çıkıyor; bu alan yat sahibinin ihtiyaçlarına bağlı olarak donatılabilir.

İncele
Azımut 77S
Azımut 77S Carbon-Tech Generation

İç alanı büyük pencereleri sayesinde aydınlık olan bu yat uzun mesafeleri kısa sürede gitmek için idealdir.

İncele
Azımut S7
Azımut S7 Carbon Game Changer

Azimut S7'deki performans ve teknoloji ile odağını genişletiyor. Azimut, teknelerinin stratejik bölgelerinde karbon elyafını giderek daha fazla kullanıyor ve ortaya çok daha iyi sonuçlar ortaya koyuyor. Karbon sayesinde, iç hacmi ve su üstü performansı artırırken, fiberglasa karşı daha az ağırlık ile daha fazla sağlamlık ve güç sunuyor.

İncele
Azımut 55S
Azımut 55S Carbon-Tech Generation

İnce profili sayesinde bu yatla kısa sürede uzun mesafeler kat edebilirsiniz.

İncele
Azımut Magellano 76
Azımut Magellano 76 Unique Luxury Traveler

Güzellik ve konfor, güvenlik ve kapsamlı sürüş aralığı ile her deniz koşulunda uzun yolculuklar için idealdir. Magellano 76, uzun yolculuğun ne denli öneli olduğunu bilen ve sofistike estetiği takdir eden kişilere özel bir taşıttır.

İncele
Azımut Magellano 66
Azımut Magellano 66 A True Megayacht In Just 20 Meters

Hiçbir şeyden endişe etmenize gerek yok. Mesafeler, deniz koşulları ve güverte üstü alan hayallerinizin de ötesinde!

İncele
Azımut Magellano 53
Azımut Magellano 53 The Italian Long Range Yacht

Değişik deniz yolculuğu seçenekleri sayesinde güzellik ve konforun tadını çıkarın. Farklı deniz şartlarında dahi rahat yolculuk etmenizi sağlar; uzun mesafeler için ideal bir yattır.

İncele
Azımut Magellano 43
Azımut Magellano 43 The Italian Long Range Yacht

Güzellik ve konfor, güvenlik ve kapsamlı sürüş aralığı ile her deniz koşulunda uzun yolculuklar için idealdir. Magellano 43, uzun yolculuğun ne denli öneli olduğunu bilen ve sofistike estetiği takdir eden kişilere özel bir taşıttır.

İncele
Azımut Atlantis 51
Azımut Atlantis 51 Setting The New Standart For Design

Lansmanı Düsseldorf Boat Show'da yapılacak teknenin detayları çok yakında...

İncele
Azımut Atlantis 43
Azımut Atlantis 43 Simply Best In Class

Şık, uyumlu hatlara kolay kullanım ve en üst düzey konfora sahip bu spor ve şık yat oldukça geniş alanlar sunar.

İncele
Azımut Atlantis 34
Azımut Atlantis 34 Sporty With A Touch Of Class

10 metreden küçük bir yattan bekleyebileceğiniz herşey! Hem üstü açık tekne hem de kruvazör olarak kullanılabilen bu yat denizde yaşam için açık alanlar ve konfor sağlar.

İncele