Azimut Yachts

Being Italian

GRANDE 35 METRI
GRANDE 35 METRI No Half Measures

Azimut Grande 35 Metri, Grande Koleksiyonundaki amiral gemisi, Azimut Yachts’ın da en büyük teknesi olacak. İki tane plaj alanı (bir tanesi kıç tarafında, biri ön güvertede), garaj alanı ile bir jet ski veya bir bot saklayabilirsiniz. Daha tenha bir güneşlenme alanı sağlamak için üçüncü bir güverte ekleme olanağı ve piyasadaki en geniş terasın bulunduğu master kabin. Tasarım karbon fiber üst yapı ile inşa edilmiştir, aynı zamanda gürültü ve titreşim muhafaza özelliklerine sahiptir. Şık iç mekanları, AD Collector tarafından dünyanın en iyi 100 tasarımcı listesinde yer alan ünlü tasarımcı Achille Salvagni tarafından tasarlanmıştır.

İncele
GRANDE 32 METRI
GRANDE 32 METRI Pure Avantgarde

Achille Salvagni imzalı iç tasarımı ve Stefano Righini imzalı gövde tasarımı ile öne çıkan Grande 32 METRI, karbon fiber teknolojisinin en iyi kullanılan örneklerinden. 5 kamarası ve 3 mürettebat kabinine sahip 32 METRI size lüks bir seyrin her ayrıntısını yaşatacak.

İncele
Grande 30 METRI
Grande 30 METRI Unmistakably Azimut

Azimut, 30 metre üzeri yatlardan oluşan Grande serisine daha küçük bir modeli, 29,1 metrelik GRANDE 30 METRI'yi de ekledi. Semi-custom özelliğiyle sahibine daha büyük yatlardaki konforu yaşatacak.

İncele
GRANDE 27 METRI
GRANDE 27 METRI An All New 27 Metre Megayacht is Born

Azimut'un Grande serisine yeni eklenen 27 metrelik bu megayatın detaylarını ve teknik özelliklerini görmek için tıklayınız.

İncele
GRANDE 25 METRI
GRANDE 25 METRI Design to Amaze

Mürettebatın tamamen ayrı bir sirkülasyonu olmasını sağlayan tasarımı ile tekne sahibine maksimum konfor veren ve serinin başlangıç boyu olan GRANDE 25 METRI modelinin dış tasarımı Stefano Righni'ye ait.

İncele
Azımut 72
Azımut 72 Italian Beauty, Carbon Soul

Azimut 72, Azimut'tan beklediğiniz her özelliği sunar. İtalyan yapımı bu mükemmel taşıt, sizi yalnızca güzel hatları ile değil aynı zamanda üstün konfor için karbon lifi kullanımına yönelen yenilik ile de cezbediyor.

İncele
Azımut 66
Azımut 66 Most Technologically Advanced Yacht

Azimut 66, mükemmellik için çıtayı bir sonraki seviyeye çıkıyor ve kategorisinde yeni bir ikon haline geliyor.

İncele
Azımut 60
Azımut 60 Beautiful, Powerful, Dynamic

İdeal boyut. Son derece dingin ve huzurlu bir yat deneyimi için harika deniz manzarası ve normalde daha yüksek kategorilerde sunulan ferah alan.

İncele
Azımut 55
Azımut 55 Italian is a way of life

55 feet teknede maximum konforu sunan Azimut 55 FLY baş tarafta ideal güneşlenme alanı ergonomisi ve şık duruşu ile “güneşlenme yatağından çok daha fazlasını sunuyor.

İncele
Azımut 50
Azımut 50 Reinventing the Luxury Yacht

Emsalleri arasında en geniş güverte köprüsü alanına sahip bir tekne olarak öne çıkıyor; bu alan yat sahibinin ihtiyaçlarına bağlı olarak donatılabilir.

İncele
Azımut 77S
Azımut 77S Carbon-Tech Generation

İç alanı büyük pencereleri sayesinde aydınlık olan bu yat uzun mesafeleri kısa sürede gitmek için idealdir.

İncele
Azımut S7
Azımut S7 Carbon Game Changer

Azimut S7'deki performans ve teknoloji ile odağını genişletiyor. Azimut, teknelerinin stratejik bölgelerinde karbon elyafını giderek daha fazla kullanıyor ve ortaya çok daha iyi sonuçlar ortaya koyuyor. Karbon sayesinde, iç hacmi ve su üstü performansı artırırken, fiberglasa karşı daha az ağırlık ile daha fazla sağlamlık ve güç sunuyor.

İncele
Azimut S6
Azimut S6 Italian Beauty

Cannes'da prömiyer yapacak yeni bir model!

İncele
Azımut Magellano 66
Azımut Magellano 66 A True Megayacht In Just 20 Meters

Hiçbir şeyden endişe etmenize gerek yok. Mesafeler, deniz koşulları ve güverte üstü alan hayallerinizin de ötesinde!

İncele
Azımut Magellano 53
Azımut Magellano 53 The Italian Long Range Yacht

Değişik deniz yolculuğu seçenekleri sayesinde güzellik ve konforun tadını çıkarın. Farklı deniz şartlarında dahi rahat yolculuk etmenizi sağlar; uzun mesafeler için ideal bir yattır.

İncele
Azımut Magellano 43
Azımut Magellano 43 The Italian Long Range Yacht

Güzellik ve konfor, güvenlik ve kapsamlı sürüş aralığı ile her deniz koşulunda uzun yolculuklar için idealdir. Magellano 43, uzun yolculuğun ne denli öneli olduğunu bilen ve sofistike estetiği takdir eden kişilere özel bir taşıttır.

İncele
Azımut Atlantis 51
Azımut Atlantis 51 Setting The New Standart For Design

Lansmanı Düsseldorf Boat Show'da yapılacak teknenin detayları çok yakında...

İncele
Azımut Atlantis 43
Azımut Atlantis 43 Simply Best In Class

Şık, uyumlu hatlara kolay kullanım ve en üst düzey konfora sahip bu spor ve şık yat oldukça geniş alanlar sunar.

İncele
Azımut Atlantis 34
Azımut Atlantis 34 Sporty With A Touch Of Class

10 metreden küçük bir yattan bekleyebileceğiniz herşey! Hem üstü açık tekne hem de kruvazör olarak kullanılabilen bu yat denizde yaşam için açık alanlar ve konfor sağlar.

İncele
Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgiye Gizlilik ve Çerez Politikası sayfamızdan erişebilirsiniz.