Azimut

Flybridge Collection

Azımut 78
Azımut 78 Italian Beauty, Carbon Soul

Cannes Boat Show'da lansmanı yapılacak olan bu yeni model hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayın!

Tekneyi İncele
Azımut 72
Azımut 72 Italian Beauty, Carbon Soul

Azimut 72, Azimut'tan beklediğiniz her özelliği sunar. İtalyan yapımı bu mükemmel taşıt, sizi yalnızca güzel hatları ile değil aynı zamanda üstün konfor için karbon lifi kullanımına yönelen yenilik ile de cezbediyor.

Tekneyi İncele
Azımut 66
Azımut 66 Most Technologically Advanced Yacht

Azimut 66, mükemmellik için çıtayı bir sonraki seviyeye çıkıyor ve kategorisinde yeni bir ikon haline geliyor.

Tekneyi İncele
Azımut 60
Azımut 60 Beautiful, Powerful, Dynamic

İdeal boyut. Son derece dingin ve huzurlu bir yat deneyimi için harika deniz manzarası ve normalde daha yüksek kategorilerde sunulan ferah alan.

Tekneyi İncele
Azımut 55
Azımut 55 Italian is a way of life

Sportif ve şık dış çizgiler, içeride Achille Salvagni’nin yumuşak, pastel renklerle harmanladığı yuvar-lak kıvrımlı akışkan mobilya tasarımı sizi 55 feet bir motoryat sahibi olmanın çok ötesine taşıyacak. Tekneye girer girmez elektrik kumandalı açılır cam sayesinde mutfakla bütünleşik geniş havuzluk sizi karşılamakta. Geniş yan yürüme yolları sizi baş tarafta “Koza” gibi tasarlanmış şık bir güneşlenme yatağına götürüyor. Salvagni’nin yaratıcı çizgilerinin görüldüğü flybridge’de, arka alanın kullanımı tekne sahibinin hayal dünyasına bırakılmış.

Tekneyi İncele
Azımut 50
Azımut 50 Reinventing the Luxury Yacht

Emsalleri arasında en geniş güverte köprüsü alanına sahip bir tekne olarak öne çıkıyor; bu alan yat sahibinin ihtiyaçlarına bağlı olarak donatılabilir.

Tekneyi İncele
Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgiye Gizlilik ve Çerez Politikası sayfamızdan erişebilirsiniz.