Azimut

Grande Collection

GRANDE 35 METRI
GRANDE 35 METRI No Half Measures

Azimut Grande 35 Metri, Grande Koleksiyonundaki amiral gemisi, Azimut Yachts’ın da en büyük teknesi olacak. İki tane plaj alanı (bir tanesi kıç tarafında, biri ön güvertede), garaj alanı ile bir jet ski veya bir bot saklayabilirsiniz. Daha tenha bir güneşlenme alanı sağlamak için üçüncü bir güverte ekleme olanağı ve piyasadaki en geniş terasın bulunduğu master kabin. Tasarım karbon fiber üst yapı ile inşa edilmiştir, aynı zamanda gürültü ve titreşim muhafaza özelliklerine sahiptir. Şık iç mekanları, AD Collector tarafından dünyanın en iyi 100 tasarımcı listesinde yer alan ünlü tasarımcı Achille Salvagni tarafından tasarlanmıştır.

Tekneyi İncele
GRANDE 32 METRI
GRANDE 32 METRI Pure Avantgarde

Achille Salvagni imzalı iç tasarımı ve Stefano Righini imzalı gövde tasarımı ile öne çıkan Grande 32 METRI, karbon fiber teknolojisinin en iyi kullanılan örneklerinden. 5 kamarası ve 3 mürettebat kabinine sahip 32 METRI size lüks bir seyrin her ayrıntısını yaşatacak.

Tekneyi İncele
Grande 30 METRI
Grande 30 METRI Unmistakably Azimut

Azimut, 30 metre üzeri yatlardan oluşan Grande serisine daha küçük bir modeli, 29,1 metrelik GRANDE 30 METRI'yi de ekledi. Semi-custom özelliğiyle sahibine daha büyük yatlardaki konforu yaşatacak.

Tekneyi İncele
GRANDE 27 METRI
GRANDE 27 METRI An All New 27 Metre Megayacht is Born

Azimut'un Grande serisine yeni eklenen 27 metrelik bu megayatın detaylarını ve teknik özelliklerini görmek için tıklayınız.

Tekneyi İncele
GRANDE 25 METRI
GRANDE 25 METRI Design to Amaze

Stefano Righini’nin baştan çıkarıcı dış tasarımında ilk göze çarpan; 4 metrelik bot garajı, mürettebat yaşam mahalinin bağımsız giriş kapısı, flybridge’de vardevelar yerine cam panel kullanımı, baş üs-tündeki oturma grubu ve güneşlenme alanının genişliği Grande 25 Metri’yi klasik bir flybridge’li tekneden daha çok son derece gösterişli yirmibeş metrelik bir “megayat” sınıfına sokmaktadır. Achille Salvagni’nin iç tasarımında; ana güvertede iki farklı yerleşim opsiyonu bulunmaktadır. Yumuşak renk geçişleri, geometrik ve boşlukta asılı gibi görünen yuvarlak hatlı mobilyalar, renkli lake yüzeylerin daha önce hiçbir teknede deneyimlemediğiniz farklı malzemelerle olan kombinasyonu size bir teknenin içinde olmaktan çok daha fazlasını vermekte.

Tekneyi İncele
Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgiye Gizlilik ve Çerez Politikası sayfamızdan erişebilirsiniz.