Fairline

Fairline mükemmellik, güzellik ve performans konusunda gösterdiği tutku ile olağanüstü İngiliz işçiliğini harmanlayan zengin bir geçmişe sahip markadır.

Squadron 65
Squadron 65 An Elegant, Beautifully Proportioned Squadron Awaits You!

El yapımı görkemli mobilyalar, Squadron serisinin imzasıdır. Bu imza, Squadron 65’in dâhiyane kirişsiz döşeme tasarımının göstergesi olarak uzun, geniş ve tek seviyeli iç mekânda en zarif ifadesini bulur. Sınıfının en geniş flybridge’ine sahip bu tekne ile kendinizi bir mega yatta hissetmeye hazır olun.

İncele
Squadron 64
Squadron 64 Built for a voyage in luxury

Bakir kıyılara maceralı keşif gezilerine davetlisiniz! Detaylar çok yakında...

İncele
Targa 63 GTO
Targa 63 GTO ALL IS BEAUTIFULLY REVEALED

Tekne, başarılı yat tasarımcısı Alberto Mancini tarafından dizayn edilmiştir. İç hacim arttırılmış, ses ve titreşim minimuma indirilmiştir. Konforlu bir seyir sunan gövde Hollandalı deniz mimarları Vripack’le işbirliği yapılarak üretilmiştir. Lansmanından itibaren dünyaca ilgi gören Targa 63 GTO Cannes Yachting Festival'de " Best Exterior Design" ödülünü almıştır.

İncele
Squadron 53
Squadron 53 COMMAND AND CONTROL

Özenle yerleştirilmiş her kıvrım, her zarif kenar, her sade ton renginin yeri büyük resimde bir bütün olmuştur. Basit detaylara mutlak dikkat gösterilerek kalitemizi ortaya koyduk.

İncele
Targa 53 GT
Targa 53 GT WHY COMPROMISE?

Kararınızı verdiniz, keşfetmek için bir koy seçtiniz ve konuklarınız teknede. Targa 53 GT'nin kas gücü ve zarafeti, sizi heyecan verici bir yolculuğa çıkarmak için hazır!

İncele
Targa 53 OPEN
Targa 53 OPEN DESIGNED FOR EXCITING MOMENTS

“ Saf keyif ”. Targa 53 OPEN modelinin size yaşatacağı duygu tam olarak bu! Cesur ve güzel tasarımının estetiği, tam hız giderken rüzgarın yüzüne dokunuşu ve denizin sesi… Targa 53 OPEN modeli tasarlanırken eğlencenizin bölünmemesi için her detay özenle düşünüldü.

İncele
Squadron 48
Squadron 48 ENJOY PURE LUXURY

Kullanışlı flybridge'ten, alt dümenin yanındaki öne bakan yolcu koltuğuna kadar, Squadron 48, hayalinizdeki seyirler için tüm detayları içermektedir. Lüks içinde sevdiklerinizle birlikte vakit geçirmek ve mükemmel anları yaratmanız için size zengin seçenekler sunar.

İncele
Targa 48 GT
Targa 48 GT LOOK BEYOND THE EXCITING NATURE

Zarifçe kayarak açılan elektrikli tavanınızdan ortamınıza sıcaklığı ve muhabbeti davet edebileceğiniz, gerçekten muhteşem bir açık hava deneyimi sizleri bekliyor.

İncele
Targa 48 OPEN
Targa 48 OPEN SPIRIT OF MEDITERRANEAN

Targa 48 OPEN, güneşin battığı günlerin ve bir koyda gecelemenin keyfini çıkarabileceğiniz alan ve lüksü sunmaktadır. Ana güvertede eğleniyor musun? Siz ve misafirleriniz güneş ışığından biraz kaçmak isterseniz elektronik açılır tenteyi açın. Dinlenmek mi istiyorsunuz? Geniş güneşlikler üzerinde uzanın, hidrolik yüzme platformundan denize dalın veya güvertenin altında bir mola verin - bol miktarda yeriniz var.

İncele
Targa 43 OPEN
Targa 43 OPEN The Return of a Design Icon

Alberto Mancini kaleminden çıkan çizimler sonrası, Targa 43 OPEN modeli lüksü ve gücü temsil ederken aynı zamanda kolay kullanım sağlayacak şekilde tasarlandı. Targa 43 OPEN, sahip olduğu elektrikli açılır kanvas tavan sayesinde, tamamen açık bir tekne üzerindeymişsiniz gibi hissetmenizi sağlıyor. Açılır tavanı o kadar büyük ve akıllıca tasarlandı ki, Targa 43 OPEN adeta günışığı ile doluyor. Mancini dokunuşu, Fairline mühendisliği ve tecrübesi ile birleştirildiğinde, Targa 43 OPEN inanılmaz bir alan hissiyatı yaşatıyor. Hem başüstü hem de havuzlukta bulunan geniş güneşlenme alanları ile teknenin üstünde nerede olursanız olun güneşin keyfine varıyorsunuz. Havuzlukta bulunan geniş oturma alanında katlanır ve tamamen saklanabilen masa sayesinde ise rahatlamak için daha fazla alana sahip olacaksınız. Buna ek olarak master kabini dilerseniz başaltına dilerseniz teknenin ortasına konumlandırabilirsiniz.

İncele
F-Line 33
F-Line 33 Pairing brand pedigree with Italian style

Detaylar çok yakında!

İncele
Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgiye Gizlilik ve Çerez Politikası sayfamızdan erişebilirsiniz.