BENETTI “SPECTRE” VE AZIMUT GRANDE 25 METRI, ROBB REPORT “BEST OF BEST” ÖDÜLÜNÜ KAZANDI!

BENETTI “SPECTRE” VE AZIMUT GRANDE 25 METRI, ROBB REPORT “BEST OF BEST” ÖDÜLÜNÜ KAZANDI! 06.09.2019 BENETTI “SPECTRE” VE AZIMUT GRANDE 25 METRI, ROBB REPORT “BEST OF BEST” ÖDÜLÜNÜ KAZANDI!

Azimut | Benetti Group, her yıl lüks segmentte dünyanın en saygın yayınlarından biri olan Robb Report tarafından verilen “Best Of Best” ödülünü kazandı. M / Y “Spectre”, Made in Italy mükemmelliğini simgeleyen 69 metrelik bir mega yat. Dış alanlar Giorgio M. Cassetta ve iç alanlar Benetti Interior Style Departmanı tarafından tasarlandı. M / Y “Spectre” sportif performansı, Mulder Design'ın gövde teknolojisi ve Naiad Dynamics1'den Total Ride Control® teknolojisi ile öne çıkıyor. Geçtiğimiz Eylül ayında Cannes Yat Festivali'nde lansman yapan Azimut Grande 25 METRI, Achille Salvagni'nin iç mekanlarının ve Stefano Righini’nin geniş, çok yönlü açık güverte alanlarını bulunduran dış tasarımının kombini ve zarafeti için bu ödüle layık görüldü.

Paylaş

Yorumlar

Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgiye Gizlilik ve Çerez Politikası sayfamızdan erişebilirsiniz.