FAIRLINE, Uluslararası Bayi Geliştirme Ödülünü Aldı!

FAIRLINE, Uluslararası Bayi Geliştirme Ödülünü Aldı! 04.12.2017 FAIRLINE, Uluslararası Bayi Geliştirme Ödülünü Aldı!

Amsterdam Ulusal Denizcilik Müzesi'nde düzenlenen ve Uluslararası Tekne Endüstrisi dergisi (IBI) ve METSTRADE tarafından ortaklaşa düzenlenen Tekne Üreticisi Ödülleri, global lüks tekneler endüstrisinde olağanüstü ticari başarıları tanıyor.

Jüriler, bir dizi önemli bayi girişimi başlatarak gerçekleştirilen daha adil, daha verimli çalışma yöntemleri yaratmak için Fairline'ı küresel bayi ağıyla yakın çalışması nedeniyle takdir etti. Jüri, Fairline'ın yeni basitleştirilmiş iskonto yapılarına, avukat ile bayileri arasında daha şeffaf ve üretken ilişkiler yaratmak için satılan kontratları ve gelişmiş dijital varlık yönetim yazılımına olan övgülerini dile getirdi. Aynı zamanda tüm jüri, sürekliliğe odaklanmanın ve daha açık iletişim hatlarının oluşturulmasının Fairline ve karşılıklı yatırım, destek ve başarıyı teşvik eden bayileri arasında bir ilişki olduğunu vurguladı.

Fairline Yachts Genel Müdürü Russell Currie, "Fairline Yachts'ın yeniden doğuşuyla Fairline'ın küresel bayi ağıyla olan ilişkisini yeniden dile getirme fırsatımız oldu. 20 yıldır Fairline bayisi olarak bu ilişkiyi geliştirmek tutkuyla hissettiğim bir şeydir ve karşılıklı güven ve saygıya dayalı daha üretken, şeffaf bir ilişki yaratmaya adamış durumdayız. Tüm jüriye, bu başarıyı mümkün kılan bütün yoğun çalışma için Fairline ekibinin ve bayi ağının her üyesiyle birlikte, inceleme ve kararları için teşekkür etmek istiyoruz. Dünyadaki önemli yatçılık pazarlarında teşvik edici, motive ve bilgili bayilerden oluşan tutkulu bir ekiple - Fairline Yachts’ın geleceği çok parlak görünüyor! " yorumunu yaptı.


Paylaş

Yorumlar

Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgiye Gizlilik ve Çerez Politikası sayfamızdan erişebilirsiniz.