Yeni Temsilcilik: AZIMUT Yachts!

Yeni Temsilcilik: AZIMUT Yachts! 21.03.2017 Yeni Temsilcilik: AZIMUT Yachts!

Türkiye'nin ilk yat satış firmalarından Karina Yatçılık ile dizayn ve teknolojide devrim niteliğinde yenilikler sunan Azimut Yachts, Düsseldorf fuarında temsilcilik anlaşması imzaladıklarını duyurdular.

Karina Yatçılık, bu anlaşmayla Azimut Yachts’ın 11 metreden 35 metreye uzanan boylarda beş farklı serisininin de Türkiye satışlarından sorumlu olacak. Başlangıç serisi Atlantis, spor tekne serisi S, trawler serisi Magellano, Flybridge serisi ve amiral serisi Grande Azimut Yachts'ın ürün gamını oluşturmaktadır.

Karina Yatçılık Genel Müdürü Murat Soydaş bu yeni anlaşma üzerine “Türkiye’de çok tanınan ve tercih edilen Azimut markasının temsilciliğini üstlenmekten mutluluk ve gurur duyuyoruz. Bu ortaklıkla, Türkiye'deki tekne sahiplerine iyi ürün ve iyi hizmeti birlikte sunmak için çok çalışacağız." değerlendirmesini yaptı.

Azimut Satış ve Satış Sonrası Direktörü Luca Cristino bu yeni anlaşma üzerine şu yorumda bulundu: “Türkiye, Azimut Yachts için stratejik ve potansiyeli olan bir pazar. Bu pazardaki yerimizi güçlendirmek ve bu pazara yatırım yapmak istiyoruz.

Bu perspektife uygun olarak Karina ile yeni bir distribütörlük başlattık. Gelecek yıllarda markamızı güçlendirmek için geleceği parlak ve güvenilir bir partnerimiz olması bizim için bir mutluluk.”

www.karina.com.tr

0212 560 4004 

Paylaş

Yorumlar

Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgiye Gizlilik ve Çerez Politikası sayfamızdan erişebilirsiniz.