Jeanneau

Jeanneau'nun misyonu: Herkesin deniz keşfetmesine ve tekil anların suda geçirdiği huzurun yaşanmasına izin vermek. Başka hiçbir üretici, aynı seviyede üstün tasarım, üstün performans, müşteri memnuniyeti ve performansı rekabetçi fiyatlı bir pakette sunamaz.

Leader 46
Leader 46 High-Performance Hull, Generous Exteriors Spaces and Innovative Interiors

Leader 46 serinin yakaladığı uluslararası başarının tüm özelliklerini taşıyor: Yüksek performansa uygun gövde, cömert dış mekan ve girişimci iç mekan.Günlük gezileri ve ailesiyle seyir yapmayı seven müşterilerini tatmin etmek için teknede yaşam alanlarını ayıran Leader 46 harikulade bir iş çıkarıyor. İlk olarak kıç tarafta U şeklindeki düzayak salonun üstünde kurulu spor tavan ve güneşlenme yatağına çevrilebilen copilot koltuğu olan bu tekne kokpit mutfağı ile de çok çekici. Tamamen açılabilir tavan Leader 46’yı bir anda geniş bir OPEN tekneye dönüşebiliyor! Güverteyi en iyi şekilde tasarlamak için ergonomik bir yapı tercih edilirken, siyahın büyülü dokunuşları ile mükemmeliyet hedeflenmiştir.

İncele
Leader 40
Leader 40

Yüksek performans ve çağdaş tasarım, Leader 40’ı tam olarak tanımlar. OPEN ve SPORTOP olarak iki versiyonda karşımıza çıkan Leader 40’ın SPORTOP modeli, dış etmenlere karşı koruma sağlayan elektrik kontrollü geniş açılır tavanı ile ışıklı alanlar yaratır. Hidrolik platform denize girmek ve botu indirmek için mükemmeldir. Performans için tasarlanan Leader 40 gövdesi Jeanneau markasını üne kavuşturan tüm konfora sahiptir. Dünyadaki en yetenekli tekne tasarımcıları tarafından tasarlanan Leader 40, yüksek performans ve çağdaş tasarımın en etkili örneklerindendir. Seyir boyunca iki adet iyi donanımlı kabin ve dönüştürülebilir salonu ile tekne yaşamının keyfini çıkarmayı sağlar.

İncele
Leader 36
Leader 36

Uzun, akıcı hatları, kusursuz, yüksek kaliteli yaşam alanları ve denizde olağanüstü performansı ile Leader 36 sportiflik ile zarafetin mükemmel karışımıdır.

İncele
Leader 33
Leader 33 A Seductive Express Model

Yeni Leader 33, serisinin imzası olan sportif görünümden faydalanıyor.

İncele
Leader 30
Leader 30

Denizi sevenler için tasarlanmış Leader 30, aileniz ve arkadaşlarınızla yapacağınız seyirleri neşelendirecek.

İncele
NC 14
NC 14 NC 14: Elegance, Luxury, Comfort

Konseptin orijinal sürüş ruhuna paralel olarak "su üzerinde teraslı ve deniz manzaralı bir yaşam mahali” olarak tasarlanmıştır. . Camillo ve Vittorio Garroni tarafından tasarlanan ve dikkat çekici saf çizgileri, müthiş hacimleri ve unutulmaz tarzı ile çok iddialı bir tekne NC 14. İçinde hoş bir yemek alanı ve kullanışlı bir mutfağı ihtiva eden ışıklı yaşam alanları, geniş güvertesi ve düzayak planlanmış zeminiyle sizi etkiliyor.

İncele
 NC 11
NC 11

NC 11, tasarımlarını İstanbul’u düşünerek yaptığını söyleyen İtalyan tasarımcı Garroni ve Premorel Concept tarafından özenle tasarlandı.

İncele
NC 9
NC 9 NC 9, an NC event!

NC konseptindeki başarılı detayların hepsini barındıran ve serinin ruhunu taşıyan daha kompakt bir boyda NC modeli.

İncele
Velasco 43F
Velasco 43F VELASCO 43F, peaceful relaxation

Motor yat ve ‘trawler’ tipi teknelerin harmanlanarak ortaya çıkardığı Velasco 43F ezberleri bozuyor.

İncele
Velasco 37F
Velasco 37F VELASCO 37F: cruising boat par excellence.

Markanın karakteristik özelliklerinden olan ‘360 derece panoramik manzara’ ve her yerden güneş ışığı alan iç mekânı ile sürekli ferah bir iç alana sahip.

İncele
Merry Fisher 895
Merry Fisher 895 The Real Weekender

Eşsiz aydınlıkta iç yaşam alanı ve teknede daha fazla komforu sunması sayesinde artık daha eğleceli anılarınız olacak. Seyir için tasarlanmış yeni Merry Fisher 895 gerçek bir hafta sonu teknesi. Dümen mahalindeki geniş camları ile sunduğu aydınlık iç alan ve konfor teknede özel anlar yaşamınızı sağlayacak.

İncele
Merry Fisher 855 Marlin
Merry Fisher 855 Marlin SUV of Sea

Jeanneau tasarımcıları önce hayal etti ve Merry Fisher 855 Marlin yeniden tasarlanandı. ‘Denizlerin arazi aracı’ Merry Fisher 855 Marlin böylece yeniden doğdu. Merry Fisher 855 Marlin’in modern tasarımı ve taşıdığı karakteristik çizgiler onu farklı kılıyor. Ergonomik tasarımı size özgürlük sağlıyor. İster kokpitte keyfinize bakın, ister geniş havuzlukta vakit geçirin.

İncele
Merry Fisher 795
Merry Fisher 795 The Real Weekender

Aile seyahatleri ve ekonomik programlar Yeni Merry Fisher 795, dinamik ve ödüllü tasarımını hem iç hem dış mekanlarında taşıyor. Merry Fisher 695’de bulunan tüm yenilikleri ve daha fazlasını bu teknede bulabilirsiniz!

İncele
Merry Fisher 695
Merry Fisher 695 A Multiuse Cruiser

Merry Fisher 695: çok amaçlı kullanımı olan, aile gezileri için ideal bir tekne. Ön camın profili ve geniş kaydırılabilir kapısı kendi sınıfındaki tekneler için bir zarafet örneğidir.

İncele
Merry Fisher 695 Marlin
Merry Fisher 695 Marlin Innovative New Cruiser

Merry Fisher 695 serinin tüm karakteristik özelliklerini taşıyarak karşımıza çıkıyor; maceraperest ruhunu yansıtan dış görünüşü, sancak tarafından açılır kapı ve geniş arka havuzluk. Balıkçıların seveceği birçok ekipmanın yanı sıra, dıştan takmalı motorun sağladığı tüm avantajları kullanabileceğiniz yepyeni bir tekne Merry Fisher 695.

İncele
Merry Fisher 605
Merry Fisher 605 Veritable Cross Of The Sea

Kıyılarda gezintiye çıkmanın, ailenizle gezintiye çıkmanın ve ya eğlenceli bir balığa çıkmanın hayalini mi kuruyorsunuz? Meery Fisher kıyılarda yapacağınız gezilere keyif katacak.

İncele
Cap Camarat 10.5 WA
Cap Camarat 10.5 WA ELEGANCE AND SPORTY LINES

Zarif ve sportif çizgileri harmanlayarak tasarlanan yeni Cap Camarat 10.5 WA’da daha uzun mesafelere, daha hızlı seyrederken teknedeki konforunuzdan ödün vermeyeceksiniz.

İncele
Cap Camarat 8.5 WA
Cap Camarat 8.5 WA Jeanneau demonstrates its leadership.

Jeanneau isminin neden lider diye soracak olursanız, hala Cap Camarat 8.5 WA ile tanışmamışsınız demektir. Avrupa'nın 'Walk Around' alanında liderlik bayrağını teslim aldığı günden beri layıkıyla taşıyan bu zarif tekne, dinamik tasarımı ile hem balık tutmak, hem de konforu yaşamak isteyenler için üretildi.

İncele
Cap Camarat 8.5 CC
Cap Camarat 8.5 CC Design, Comfort and Performance

Zekice bir tasarım! Popüler kavramlara meydan okuyan yeni Cap Camarat 8.5 CC'nin merkezi konsolu, baştan çıkarıcı tasarımı (2 salon/güneşlenme alanı, dış etkenlerden sizi koruyan kontrol paneli) ve benzersiz konforu (V şekilli gövde, gittikçe incelen Jeanneau gövdesi, tek ve çift motor şeçenekleri) ile yeni 8.5 CC sizleri bekliyor. Ona aşık olmanız için bir kere bakmanız yeterli olacaktır.

İncele
Cap Camarat 7.5 WA Serie 2
Cap Camarat 7.5 WA Serie 2 A Reference

Cap Camarat 7.5 WA (Walk Around) konforu, güvenliği ve lüksü birleştirerek geliyor. ‘Prisma Process’ üretiminin getirdiği yeniliklerden olan aerodinamik tasarımlı gövde, serinin en dikkat çekici özelliklerinin başında geliyor.

İncele
Cap Camarat 7.5 CC Serie 2
Cap Camarat 7.5 CC Serie 2 Elegant, Refined, Sporty

Cap Camarat 7.5 CC SERIE 2 ile, Jeanneau Cap Camrat serisini geliştirmeye devam ediyor. M. Peters tarafından tasarlanan muhteşem gövdesi, ve Amerikan tarzı konsolu ile Cap Camarat 7.5 CC SERIE 2 heyecan verici bir performans yaşatıyor.

İncele
Cap Camarat 7.5 DC
Cap Camarat 7.5 DC Contemporary Lines

Tam bir aile teknesi olan Cap Camrat 7.5 DC, stil, konfor ve güvenliğin benzersiz bir yorumu. Geniş oturma grubu ile güneşlenme platformu, 7.5 DC sizleri üstü açık bir yaşam alanına davet ediyor. Yıldızları salonunuzdan izlemek istemez miydiniz?

İncele