Karina Günlüğü

Leader 36 Sahibi Tekin Haksal

Biz Haksal ailesiyiz. 24 yıldır evliyiz. Ben mühendisim, eşim ise mimar. 17 ve 13 yaşlarında iki oğlumuz var. Kendi işimizi yapıyoruz. Yaz aylarını çoğunlukla Bodrum’da geçiriyoruz. Ailecek seyahat etmeyi çok seviyoruz. Türkiye’de ve yurtdışında pek çok yeri ziyaret ettik. Bundan sonra Ege ve Akdeniz kıyılarını kendi teknemizle dolaşmak istiyoruz.

Röportajı Oku
Merry Fisher 855 Sahibi Engin Ünal

1984 yılının eylül ayında İstanbul’da doğdum.Maltepe Üniversitesi grafik tasarım mezunuyum. Eğitimi bitirdikten sonra 1 sene kadar Amerika’nın Los Angeles şehirinde yaşadım. Ve ülkeme döndükten sonra artık İstanbul’da mutlu olmadığımı anladım. Ciddi bir karar vererek Bodrum’a yerleştim ve yaklaşık 8 yıldır Turgutreis’te yaşamımı sürdürmekteyim. Serbest dalış eğitmeni ve aynı zamanda milli sporcuyum.

Röportajı Oku
Jeanneau NC11 Sahibi İzzet Altay

Ben İzzet Altay, Akdeniz'in ortasında, Girit adasından, mübadil olarak, Ayvalık'ın Cunda adasına yerleştirilen bir ailenin tek çocuğu olarak Cunda adasında dünyaya geldim.

Röportajı Oku
Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgiye Gizlilik ve Çerez Politikası sayfamızdan erişebilirsiniz.