Hakkımızda

1989 yılında Türkiye’nin ilk resmi yat satış firması olarak kurulan Karina, dünyanın önde gelen markalarının distribütörlüğünün yanı sıra, geniş portföyü ve kurumsal uluslararası bağlantılarıyla ikinci el tekne alım-satımı, tecrübeli kadrosuyla teknik servis, sigorta, taşıma ve danışmanlık hizmetlerini bir çatı altında sunmaktadır.

Hakkımızda

Kuruluşumuzdan bu yana sağladığımız güven ve edindiğimiz tecrübe dünya markalarının bizi tercih etmesini sağladı. O yıllarda, Türkiye’de ikinci el tekne dendiğinde sayılabilecek ahşap tirhandillerin ve el yapımı teknelerin alım satımıyla başlayan öykümüz 1996 yılında dünya markaları Fairline ve Regal’in distribütörlükleriyle ivme kazandı. 

Temsil ettiğimiz markalarda her sene dünya çapında ilk beşe girerek istikrarlı bir başarıya imza attık. 2007 yılında yine dünyanın önde gelen markalarının tercihi Williams Jet botları temsilciliğini aldık. 

Jeanneau ve Prestige markalarının bizi tercih etmesiyle 2010 - 2017 yılları arasında başarılı bir şekilde sürdürdük.

Hakkımızda

2014 yılında aynı sektörde farklı alanlarda edindiğimiz tecrübeleri birleştirmek adına Raymarine Türkiye distribütörlüğünü yapan Turimpeks A.Ş. ile birleşerek yatçılık sektöründe verdiğimiz hizmeti bir üst seviyeye çıkarttık. İstanbul Ataköy ve yine İstanbul başta olmak üzere Bodrum, Göçek merkezli, tüm güneye ulaşan 20 kişilik profesyonel ekibimizle Türkiye’nin öncü ve en büyük yat şirketlerinden biri olmanın gururunu yaşıyoruz.

Günden güne büyüyen, gelişen ve duyulan güvene her zaman layık olmak için çalışan bir KARİNA olarak dev adımlarla ilerliyoruz... Ve inanıyoruz ki;

Nereye gideceğinizi bilmiyorsanız, çok fazla ileriye gidemezsiniz.

- Johann Wolgang von Goethe