Numarine

Türkiye'nin önde gelen performans yat üreticisi Numarine, dünya çapında seri üretimde başarıya ulaşmış tek Türk markasıdır.

32 XP
32 XP EXPERIENCE EXCEPTIONAL

Dünya, sadece gerçekleşmesini bekleyen deneyimlerle dolu. Dünya keşfedilmeye hazır olduğunda neden her zamanki üssünüzün konfor aralığında kalırsınız. Numarine 32XP, tamamen donanımlı ve arzuladığınız herhangi bir yerden olağanüstü bir yolculuğa çıkmaya hazır boyut ve kapasitenin olağanüstü bir karışımıdır.

İncele
26 XP
26 XP BE PLACES

XP serisinin en küçük byu olan 26 XP, size dilediğiniz yere gitme özgürlüğünü sunarken aynı zamanda sığ sulara daha fazla yanaşabilme imkanı sunar.

İncele
105 Hardtop
105 Hardtop ASSERTIVE ELEGANCE, VIRILE BRAVADO

Zarif estetiği, son derece modern iç mekânları ve gelişmiş yüksek teknoloji mühendisliğini bir araya getiren 105 Hardtop'a seçkin konuklarınızı ağırlamaktan gurur duyacaksınız. En üst düzey lüks performansı, diğerlerinden farklı olarak benzersiz bir deneyimle sunun.

İncele
Numarine 102 RPH
Numarine 102 RPH YOUR SANCTUARY

Numarine 102, etkileyici, özenle tasarlanmış ve sevgiyle inşa edilmiş yüksek performanslı bir süperyat. Hızlı olduğu kadar çevik ve boyuna rağmen, Numarine 102 her deniz koşulunda seyre çıkabilir ve güvertede rahat seyir imkânı sağlar.

İncele
78 Flybridge
78 Flybridge UNASHAMED LUXURY

Keskin, modern açılarla birleşen şık çizgiler, suyun üzerinde komuta edici bir görünüm yaratarak, nereye giderseniz gidin fark edilmenizi sağlar.

İncele
78 Hardtop
78 Hardtop A STEP BEYOND THE ORDINARY

Lüks motorlu yat tasarımında cüretli bir hareketi temsil eden Numarine 78 Hardtop, su üzerinde hatasız bir görünüme sahip. Kalabalığın arasından sıyrılıp basitçe karışmayı reddeden, Numarine'nin belirleyici çizgilerini taşıyan bu tekne, sıradışı insanların sahip olmak isteyeceği bir model.

İncele
70 Flybridge
70 Flybridge A WORLD WITHOUT COMPROMISE

Numarine serisinde tekrarlanan bir tema: asla ödün vermeme. Alanı ve konforu daha büyük modellerdekinden ödün vermeyen tasarlanan 70 Flybridge, Numarine'in mükemmellik için durmaksızın arayışının bir sonucudur.

İncele
70 Hardtop
70 Hardtop A PERFECT BALANCE

70 Hardtop, mümkün olan en iyi yatçılık deneyimini sunmak için konfor, lüks ve performansı dengeley bir şekilde harmanlıyor. Numarine'in imza çizgileri ve geniş kam kullanımı, muhteşem tarzıyla kalabalıktan ayrılarak, çarpıcı güzel görünüm açısından dikkatleri üstüne çekiyor.

İncele
62 Flybridge
62 Flybridge A MIRACLE OF SPACE

70 've 78' modellerinin göz kamaştırıcı başarısını takiben yeni bir model olan Numarine 62 Flybridge geniş alanlar ve aydınlık iç mekanlar ile tersanenin geleneksel ve eşsiz “alan” kavramını tanımlar.

İncele
62 HARDTOP
62 HARDTOP GOODBYE BOUNDARIES

İncele