Numarine

Türkiye'nin önde gelen performans yat üreticisi Numarine, dünya çapında seri üretimde başarıya ulaşmış tek Türk markasıdır.

32 XP
32 XP EXPERIENCE EXCEPTIONAL

Dünya, gerçekleşmesini beklenen deneyimlerle dolu. Dünya keşfedilmeye hazır olduğunda neden her zamanki konfor aralığında kalasınız? Numarine 32XP ile arzuladığınız herhangi bir yere olağanüstü bir yolculuğa çıkmaya hazır mısınız?

İncele
26 XP
26 XP BE PLACES

XP serisinin en küçük boyu olan 26 XP, size dilediğiniz yere gitme özgürlüğünü sunarken aynı zamanda sığ sulara daha fazla yanaşabilme imkanı sunar. Dünya lansmanını Tuzla Boat Show'da yapacak olan bu megayat hakkında daha fazla bilgi almak için bizi arayın!

İncele
105 Hardtop
105 Hardtop ASSERTIVE ELEGANCE, VIRILE BRAVADO

Zarif estetiği, son derece modern iç mekânları ve gelişmiş yüksek teknoloji mühendisliğini bir araya getiren 105 Hardtop'a seçkin konuklarınızı ağırlamaktan gurur duyacaksınız. En üst düzey lüks performansı, diğerlerinden farklı olarak benzersiz bir deneyimle sunun.

İncele
Numarine 102 RPH
Numarine 102 RPH YOUR SANCTUARY

Numarine 102, etkileyici, özenle tasarlanmış ve sevgiyle inşa edilmiş yüksek performanslı bir süperyat. Hızlı olduğu kadar çevik ve boyuna rağmen, Numarine 102 her deniz koşulunda seyre çıkabilir ve güvertede rahat seyir imkânı sağlar.

İncele
78 Hardtop
78 Hardtop A STEP BEYOND THE ORDINARY

Lüks motorlu yat tasarımında cüretli bir hareketi temsil eden Numarine 78 Hardtop, su üzerinde hatasız bir görünüme sahip. Kalabalığın arasından sıyrılıp basitçe karışmayı reddeden, Numarine'nin belirleyici çizgilerini taşıyan bu tekne, sıradışı insanların sahip olmak isteyeceği bir model.

İncele
70 Flybridge
70 Flybridge A WORLD WITHOUT COMPROMISE

Numarine serisinde tekrarlanan bir tema: asla ödün vermeme. Alanı ve konforu daha büyük modellerdekinden ödün vermeyen tasarlanan 70 Flybridge, Numarine'in mükemmellik için durmaksızın arayışının bir sonucudur.

İncele
70 Hardtop
70 Hardtop A PERFECT BALANCE

70 Hardtop, mümkün olan en iyi yatçılık deneyimini sunmak için konfor, lüks ve performansı dengeley bir şekilde harmanlıyor. Numarine'in imza çizgileri ve geniş kam kullanımı, muhteşem tarzıyla kalabalıktan ayrılarak, çarpıcı güzel görünüm açısından dikkatleri üstüne çekiyor.

İncele
62 Flybridge
62 Flybridge A MIRACLE OF SPACE

70 've 78' modellerinin göz kamaştırıcı başarısını takiben yeni bir model olan Numarine 62 Flybridge geniş alanlar ve aydınlık iç mekanlar ile tersanenin geleneksel ve eşsiz “alan” kavramını tanımlar.

İncele
62 HARDTOP
62 HARDTOP GOODBYE BOUNDARIES

İncele
Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgiye Gizlilik ve Çerez Politikası sayfamızdan erişebilirsiniz.