Prestige

20 yılı aşkın tecrübesiyle Prestige, tersane eğitimi almış uzman bayiler aracılığıyla dört kıtada faaliyet gösteren, uluslararası düzeyde tanınmış bir marka. Baltık Denizi, Akdeniz ve Ege Denizi, Atlas ve Hint Okyanusu, Çin Denizi, Andaman Denizi, Tazmanya Denizi veya Mercan Denizi fark etmeksizin Prestige, köklü bir marka olmanın haklı gururunu yaşıyor. Dünya genelinde 2500 Prestige sahibi bizimle aynı değerleri paylaşıyor.

Prestige 750
Prestige 750 Kusursuz Prestige DNA'sı

75 feet uzunluğundaki bu yeni motor yatın gelişiyle Prestige hikayesinde yepyeni bir sayfa açılıyor.

İncele
Prestige 680
Prestige 680 Perfect Synergy

Prestige yat serisini tamamlayan bu model, Prestige 750’ye eklenip Prestige’i başarılı kılan tüm özellikleri barındırıyor.

İncele
Prestige 680S
Prestige 680S A Liveable Concept

PRESTIGE 680S, lüks yatların PRESTIGE serisini tamamlar. PRESTIGE 620S'de halihazırda sergilenen SPORTFLY konsepti, iç mekanı anında değiştiren, açık havada salonu gökyüzüne açan geniş bir sunroof'a sahiptir.

İncele
Prestige 630
Prestige 630 The New Prestige Yachts

Prestige 630 iyi dengelenmiş dış tasarımı, temiz çizgileri ve aydınlık ve zarif iç tasarımı ile tanınmıştır.

İncele
Prestige 560
Prestige 560 The Hallmark of Prestige

Yeni uzatılmış yüzme platformu, daha büyük boy yatlarda olduğu gibi otomatik açılabilen merdivenleri ile tekneye daha kolay ulaşılabilirlik sağlıyor.

İncele
Prestige 500
Prestige 500 A Bold Icon

Prestige’in 500 konsepti iki ana prensibe dayalıdır; tasarımda mükemmel uyum ile güç ve güvenliğin garantisi.

İncele
Prestige 500S
Prestige 500S The Innate Elegance of the Coupe Design

Prestige 500 S, Prestige dünyasının felsefesine mükemmel şekilde uyuyor: “açık” tasarım; üstün denize dayanıklılık özellikleri; sade, zarif tarz; çok geniş bir yaşam alanı.

İncele
Prestige 460
Prestige 460 An Ingenious Design

Prestige 450 modelinin gövde çizgileri üzerinden tasarlanan, yeni PRESTIGE 460 daha verimli ve kolay kullanımız için, tercihiniz doğrultusunda çift VOLVO IPS500 ya da IPS600 ile güçlendirilmektedir. Kullanıcılara hep daha fazlasını sunmayı amaç edinen PRESTIGE, bu modelde de yine tasarım ve ergonomi açısından en son gelişmelerden yararlanıp, güverte ve tekne yerleşim planını sizler için daha konforlu hale getirmiştir.

İncele
Prestige 450S
Prestige 450S Extending the Coupe Concept

Son derece konforlu bir salon sunan Prestige 450S, geniş tavanı ve büyük sürmeli arka bölmesi sayesinde aydınlıktır ve iyi havalandırılır.

İncele
Prestige 420
Prestige 420 The Heritage of Prestige

Geniş iç hacimle güvenli ve konforlu deniz yolculuğunu etkili biçimde birleştiriyor ve olağanüstü manevra yeteneği sunan bu boyuttaki bir tekneye IPS entegre etmek için ilk gereksinimleri ve isteği yansıtıyor.

İncele
Prestige 420S
Prestige 420S A Liveable Coupe

Alanın tamamı, ana güvertedeki açık ve aydınlık alanı, ayrı girişlere sahip iki kamaranın çok özel alanlarıyla ustalıkla birleştirerek ergonomik ve düzenli bir atmosfer sunar.

İncele